CO NABÍZÍME

Svou práci dělám již na 99% na tzv. doporučení. Pokud i Vy by jste mne rádi doporučili svým známým, ráda Vás za doporučení odměním. Chcete vědět více? Stačí v sekci zaslat v sekci "Dotaz" nebo přímo na můj e-mail: sarka.tranova@re-max.cz

ZASTOUPENÍ PŘI PRODEJI/

PRONÁJMU

Osobní konzultace: řekneme si společně co od sebe očekáváme, co pro Vás mohu udělat a jak to udělám. Před samotným nabízením vyhotovím tržní analýzu nemovitosti. Necháme zpracovat PENB.

Vaši nemovitost připravím do nabídky: home staging, nafocení profesionálním fotografem, natočení videoprohlídky, zvolíme strategii prodeje, využiji veškeré možné nástroje k podpoře prodeje a vyhledání klienta. V této chvíli se stávám společně se svými týmem, Vašim osobním makléřem, který hájí především Vaše zájmy!!

Vyhledávání klienta: systém RE/MAX využívá ke spolupráci na zakázce všech cca 1200 makléřů + zahraniční servery, inzerce i na placených severech je samozřejmostí. Nevyhýbám se spolupráci s konkurencí, zájem mého klienta je na prvním místě a ráda nabídnu jako odměnu část své provize za přivedení kupce. Využívání všech možných nástrojů a metod, určení cílové skupiny, marketing a profesionální prezentace je tomuto základem.

Profesionální a odborné vedení prohlídek: zhodnotíme, zda je pro Vaši nemovitost vhodný Open house (den otevřených dveří) či ne. Prohlídky jsou vedeny velmi příjemně i pro samotné zájemce, nechybí občerstvení, dobrá nálada, pohoda a celá složka s množstvím informací, které si zájemce z prohlídky odnáší. Hypoteční specialista je ve valné většině rovněž na prohlídkách přítomen, nejen jako odborník pro na úvěry, ale také i jako makléř, který ví o nemovitosti téměř vše a je zájemců rovněž plnohodnotně k dispozici.

Právní servis: vyhotovení veškeré smluvní dokumentace, včetně advokátní úschovy, bez ohledu na časovou a obsahovou náročnost. Maximální možná právní ochrana.

Přidružená jednání: v rámci prodeje zajistím veškerou komunikaci s úřady od stavebního úřadu po Katastr nemovitostí, banku (v případě stávající zástavy, FÚ..

Poprodejní servis: vyhotovení znaleckého posudku pro FÚ, daňového přiznání a jeho podání, přepis veškerých médií na nového vlastníka, odhlášení pojištění nemovitostí, odhášení z daně z nemovitých věcí.

Problematické prodeje/právní vady: dle potřeby vyřešení a odstranění právních vad na nemovitosti


ZASTOUPENÍ PŘI KOUPI

Osobní konzultace

Zajištění financování nemovitosti

Zajištění realitního a právního servisu (kontrola veškeré smluvní dokumentace)

Prohlídky nemovitosti

Technická kontrola nemovitosti

Komunikace s prodávajícím/makléřem

Zajištění odhadu nemovitosti pro FÚ a vyhotovení daňového přiznání, včetně jeho podání na FÚ

..a další dle individuálních potřeb