Reference

Tomáš V.

Velmi profesionální přístup a ochota. Vždy v telefonickém spojení a to i o víkendu. Perfektní elektronická komunikace o průběhu prodeje.

Ivan L. 

MUDr. 

Naprostá spokojenost, profesionální přístup, nemusel jsem se o nic starat ... Děkuji.

manželé D.

Absolutní spokojenost se službami, které Šárka a její partner Marek poskytují v oblasti realit. Při prodeji a následné koupi nemovitosti nás dokonale zastupovali, řešili veškeré náležitosti a dotáhli vše ke zdárnému konci. Šárka je pravou reklamou toho, jak má vypadat a jednat realitní makléř a Marek je výborným hypotečním poradcem. Pokud chcete bezstarostný prodej, skvělou prezentaci nemovitosti a bezkonkurenční právní zastoupení, ........doporučujeme jejich služby.


Lenka M.

roky jsme se pokoušeli prodat naši nemovitost, rodinný dům v Květnici u 2 makléřů. Až Šárce Tranové se prodej v krátké době úspěšně podařil. Hodnotím ji jako velkou profesionálku, která se své práci věnuje a to i ve dnech pracovního klidu a večerních hodinách. Kdykoliv se jí dalo telefonovat, poradila a zároveň informovala o veškerém dění , týkající se prodeje domu. Jelikož jsem kupovala další nemovitost, mohu porovnávat s ostatními makléři různých realitek. Je skvělá a mohla bych jí vřele doporučovat všem svým známým a s čistým svědomím mohu prohlásit, že budou stoprocentně spokojeni. Lenka Mašková